Онлайн профорієнтація

Аватар пользователя Официальный источник

Державна служба зайнятості надає можливість старшокласникам пройти комплексне профорієнтаційне тестування, що визначить їхні  основні психологічні якості. 
Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить особі, допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію, оцінити власний потенціал та розробити стратегію власного кар’єрного зростання. 

За результатами тестування формуються рекомендації щодо вибору професії, які особа може опрацювати самостійно, або з консультаціями фахівців центру зайнятості.
Таке тестування можна пройти в режимі  онлайн  на платформі з професійної орієнтації та розвитку кар’єри Інтернет-сторінки Державної служби зайнятості за адресою https://myprofession.com.ua/. Для проходження тестування необхідно зареєструватись (із зазначенням власної електронної пошти). Консультації з проходження тестування  можна отримати в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 20525 або за адресою вул. М. Скляра, 9, смт. Онуфріївка. 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    ____    _     _   
/'__`\ /\ ___\ /'___\ /' \ /' \
/\_\L\ \ \ \ \__/ /\ \__/ /\_, \ /\_, \
\/_/_\_<_ \ \___``\ \ \ _``\ \/_/\ \ \/_/\ \
/\ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015