Охорона праці на підприємстві - піклування за життя працюючих

Аватар пользователя Официальный источник

До числа основних завдань з охорони праці, поставленими перед лісовим господарством, відноситься запобігання нещасним випадкам виробничого характеру та травматизму. Підприємством проводиться організаційна та практична робота з питань охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки руху у відповідності з планами комплексних заходів, колдоговірними зобов’язаннями, керівними матеріалами та приписами вищестоящих та контролюючих органів. Лісгоспом на охорону праці працюючих за 9 місяців 2017 року витратило 114 392 грн..

Також виконуються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативних актів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання професійним захворюванням та аваріям. Працівники в повній мірі забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту на суму 62321 грн.. Проводяться попередні і періодичні медичні огляди працівників підприємства згідно план-графіка у відповідні строки.

Згідно розробленого плану, програми і графіка навчання, перенавчання та підвищення кваліфікаційного рівня знань працівників ДП «Онуфріївський лісгосп» були охоплені всі основні категорії працівників підприємства.

Згідно щомісячних планів роботи служби охорони праці систематично проводились перевірки стану охорони праці в структурних підрозділах лісгоспу та надавалась практична допомога по усуненні недоліків.

В своїй повсякденній роботі служба ОП керувалася розробленим   планом роботи, наказами ДП «Онуфріївський лісгосп», листами та наказами управління лісового та мисливського господарства. Проводилась робота по розробці нових інструкцій з охорони праці та перегляду старих.

Служба охорони праці лісгоспу в поточному році в своїй роботі керувалась також і виконанням приписів і актів перевірок стану охорони праці вищестоящих та контролюючих органів. На основі цих приписів були розроблені та доведені до відповідних структурних підрозділів лісгоспу заходи по усуненню виявлених недоліків.

 

 Інженер з охорони праці

ДП «Онуфріївський лісгосп»                            В.Білко

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     __     ___     __   
/\ \\ \ /'_ `\ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \ \___, \ \/_> _ <_ \/_/// /__ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ \/__,/\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ /\______/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015