Обласний зліт шкільних лісництв

Аватар пользователя Официальный источник

17 травня 2018 року на базі ДП «Чорноліський лісгосп»  відбувся Х обласний зліт 17 учнівських об'єднань з усієї  Кіровоградщини.  Державне підприємство «Онуфріївський лісгосп» представляли учні шкільного лісництва «Первоцвіт» - Лапшенкова Вікторія, Башакова Натілія,  Горбунов Ростислав під керівництвом  Акулової Крістіни Юріївни.

В організації та проведенні конкурсу традиційно беруть участь обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

У вітальному слові до юних природолюбів та їх наставників очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко зауважила, що у 39 шкільних лісництвах області навчаються справжні патріоти своєї землі та захисники природних багатств. Кожна команда юних лісівників має успіхи та досягнення у справі збереження зеленої краси свого краю і тому гідна бути переможцем, відзначила начальник управління.

Адже головна мета зльоту – це обмін досвідом між шкільними лісництвами та популяризація практичних результатів їх роботи, формування екологічної свідомості особистості, проведення тренінгів щодо підготовки лідерів  учнівських лісництв до практичної та експериментально-дослідницької роботи в галузі лісового господарства, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, профорієнтаційна пропаганда серед молоді, підвищення  фахового рівня керівників учнівських лісництв, поширення кращого досвіду роботи учнівських лісництв. 

Програма зльоту була змістовною та цікавою. Це і урочисте відкриття зльоту, презентація шкільного лісництва, оцінювання виставки досягнень учнівського лісництва, практична робота з питань лісознавства, екології та біології.

Звісно, напередодні зльоту було хвилювання, але з всіма завданнями команда «Первоцвіт» справилася добре. Юні лісівники отримали від організаторів відзнаки й подарунки.

Для учасників зльоту було проведено пізнавальну екскурсію територією лісгоспу. Діти мали чудову нагоду проїхатися на квадроциклах та спостерігати за роботою квадрокоптера, а також відпочити в рекреаційному пункті «Лісовичок». 

 

 

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп»

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   __ __     __    ________  ________ 
/\ ___\ /\ \\ \ /'_ `\ /\_____ \ /\_____ \
\ \ \__/ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \/___//'/' \/___//'/'
\ \___``\ \ \ \\ \_ \ \___, \ /' /' /' /'
\/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \ /' /' /' /'
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\ /\_/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \// \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015