Обережно «вовчі ями»

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Якщо їхати з райцентру в сторону селища Павлиш, то по правій стороні можна побачити, на відстані 5-6 метрів від узбіччя бетонні опори. Хто їх поставив і навіщо достеменно не відомо. Місцевий «Телеком» каже, що не вони. Так як кабель на них так і не підвели, то опори почали витягувати на різні господарські потреби.

Але коли опору витягли, то ніхто навіть не подумає засипати ґрунтом отвір в землі. На цьому місці мешканці Онуфріївки та Павлиша частенько збирають гриби. Днями знаходячись на «тихому» полюванні потрапив в таку «вовчу» яму автор цих рядків. Добре що не зламав ногу, але було досить боляче. Звісно згадував «незлим тихим словом» і тих хто ставив опори і тих хто їх витягував.

Доки вщухала біль задумався над тим, що весною організації, а вся територія розподілена і закріплена меж організаціями та установами райцентру, прийдуть сюди на прибирання. Тож не доведи Боже може ще хтось травмуватися. І крайнього як завжди ніхто не знайде. То ж хотілося на своєму сумному досвіді застерегти вас, шановні читачі. Весною будьте максимально обережні. Беріть з собою на прибирання лопату і закидайте ями землею, або хоч встроміть і неї гілку, щоб її було видно, так як це зробив я, але я втрапив в одну яму, а скільки їх ще причаїлося в траві невідомо.

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Поставила ті опори компанія Датагруп, щоб підвести інтернет до Онуфріївки, але оскільки все в нашій країні націлено на те щоб бізнесу і конкуренції не було, то їм не вдалось завершити прокладання лінії. Опори нікого не трогали, поки місцеві копачі-крадії-металісти не добрались до них, напевно їм муляли коли з металошукачами і лопатами обшукували трасу Онуфріївка-Павлиш влітку. Саме гірше те, що ці падлюки ями після себе не закопують, он "газовщики" всі в ямах, немає де навіть "в м'яча" пограти на відпочинку! Добрались уже і до водокачки, та що знаходиться біля очисних споруд Онуфріївки, викопали металеві труби. Це ще напевно фермер не бачив, що ці копачі йому озимину перекопали викопуючи труби! Порозбивали заради металу бетонні стовпчики біля конюшні.

Добавить комментарий

  __     _    ______   ________   __   
/'_ `\ /' \ /\ ___\ /\_____ \ /'_ `\
/\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \
\ \___, \ \/_/\ \ \ \___``\ /' /' \ \___, \
\/__,/\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ /' /' \/__,/\ \
\ \_\ \ \_\ \ \____/ /\_/ \ \_\
\/_/ \/_/ \/___/ \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015