Обережно ожеледиця!

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Вчора жителі Онуфріївки вийшовши на вулицю побачили що земля вкрита кіркою льоду. Повезло, що лід не гладенький і сухий.

І відразу комунальні служби розпочали боротьбу з ожеледицею. Ринкова площа, і більша частина центру селища посипана піском. Деякі керівники підприємств і установ посипали лід не піском, а сіллю, а дехто не робив нічого. Звичайно сіль не самий гарний вихід, вона псує взуття, при відлигі всмоктується ґрунт і засолює його, а найбільше дістається кузовним деталям автомобілів.

В кінці робочого дня ситуацією поцікавилися в відділенні швидкої допомоги. Дякувати Богові, в зв’язку з ожеледицею ніхто не травмувався. Але зима ще не розпочалася і саме від правильних дій керівників комунальних служб, організацій та підприємств залежить чи будуть травмовані чи ні 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __    __ __     _     __   
/'_ `\ /\ \\ \ /\ \\ \ /' \ /'_ `\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \ /\_, \ /\ \L\ \
\/_> _ <_ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_ \/_/\ \ \/_> _ <_
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\ \ \ \ /\ \L\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \/_/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015