Обережно - аварійний туалет

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

На ринковій площі райцентру розташований туалет (обозначений на картах буквами «Ме» і «Жо»). Побудований за типовим проектом близько п’ятдесяти років тому, одночасно з приміщенням селищної ради, «Універмагом» та іншими об’єктами. Весь цей час він працював майже без ремонту. Відвідувачів, особливо в ринкові дні, багато, постаріла будівля, та й люди «допомагають»: тривалий час під стіну вбиральні висипали сміття зібране з ринкової площі, яке потім спалювали, от штукатурка й почала сипатися.

Але найгірше, що почала руйнуватися бетонна підлога, отвори в деяких кабінках почали самовільно збільшуватися, і туалет став небезпечним для дітей. Адже поруч знаходяться школа естетичного виховання, гуртки, та й на концерти дітлахів звозять зі всього району. І не дай Боже під дитиною, або під дорослим підлога провалиться. По цьому питанню автор звертався до можновладців, погоджуються, що ремонт робити потрібно, але чомусь не поспішають, а поки вони «розкачаються», прошу вас попередьте своїх дітей та онуків про аварійний стан туалету, попросіть їх не користуватися ним. З естетичних міркувань деякі фото, які найяскравіше показують ситуацію, вирішено не публікувати, але ви в любий час можете самостійно зайти до вбиральні і самі переконатися в її аварійному стані.    

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Как тут не вспомнить слова классика-«РАЗРУХА НЕ В КЛОЗЕТАХ, А В ГОЛОВАХ»

Добавить комментарий

  ____    __     ___     _     _   
/'___\ /'_ `\ /'___`\ /' \ /' \
/\ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_, \ /\_, \
\ \ _``\ \/_> _ <_ \/_/// /__ \/_/\ \ \/_/\ \
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ \ \ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ /\______/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_____/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015