Обережно – атракціон!

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Минулого тижня в Онуфріївці, на головній площі селища працювали атракціони. Вдень, зважаючи на спеку, діточок було досить мало, ввечері більше.

Останнім часом у засобах масової інформації дуже часто обговорюють безпечність подібних атракціонів. Тому що, через порушення елементарних норм безпеки в сусідніх країнах траплялися трагедії, які привели до серйозних травм і навіть смерті. Надувна гірка має невелику вагу і дуже велику парусність, тому, якщо її не закріпити як слід, то при пориві вітру вона перевертається. Наслідки падіння дитини з великої висоти не хочеться навіть уявляти.

Автор вирішив оглянути гірку та поговорити з працівниками атракціонів. В цей час молодик як раз брав гроші з мешканки Онуфріївки. На запитання чи закріплена гірка працівник відповів, - так, звичайно. На прохання показати як закріплена гірка працівник чомусь почав нервувати і поривався закінчити розмову. Згідно норм безпеки подібна конструкція повинна бути закріплена в шести місцях. Для цього в ній є спеціальні кріплення. Як видно на фото зроблено це не було.

То ж закликаємо вас до бережності: прийшли з дитиною на атракціони - подивіться чи належним чином закріплена конструкція, хоче малюк політати на  рогатці, поцікавтеся чи є страховка на випадок, якщо гумова стрічка обірветься. Хочете поласувати солодкою ватою, попросіть у працівника санітарну книжку, бо він працює з продуктами харчування. Якщо виявили порушення, то є сенс розвернутися і піти додому, хай краще малюк переплаче, але буде живий та здоровий.

Сьогодні в мережі інтернет будь хто може купити подібні атракціони, набрати  працівників, часто не оформлюючи їх законним чином і почати гастролювати по містам та селам. На жаль контролюючі органи звертають на них мало уваги. До трагедії, тільки тоді коли клюне «смажений півень» починають робити перевірки і давати лад справі, але чому не робити це своєчасно?...  

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __     __    ______   ______  
/'_ `\ /'_ `\ /'__`\ /\ ___\ /\ ___\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \__/ \ \ \__/
\/_> _ <_ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___``\ \ \___``\
/\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015