Новорічний концерт

Аватар пользователя Администратор

В п’ятницю 29 грудня в Онуфріївському Будинку культури відбувся святковий новорічний концерт. Зал майже повністю був заповнений глядачами, переважна більшість з них були учні молодших класів шкіл Онуфріївського району. Площа перед Будинком культури була заповнена шкільними автобусами.

Розпочався концерт виступом Снігуроньки, вона тепло поздоровила присутніх з новорічними святами і сказала, що на превеликий жаль, Дід Мороз участь у святі взяти не зможе, тому що хтось поцупив в нього валянки.

Розпочався концерт, було дуже багато чудових номерів, а протягом концерту шукали валянки, бо що це за новорічне свято без Діда Мороза…

Пошуки проводив працівник поліції за допомогою службової собаки, на підозрі була Баба Яга та інші казкові персонажі. Цікаве та веселе розслідування закінчилося знахідкою чарівних валянок і Дідусь зміг приєднатися до святкування.

Закінчилося свято солодкими подарунками всім глядачам, які від імені керівників району вручав глядачам Дід Мороз та його помічники.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ______    __    ________  ______  
/\_____ \ /\ ___\ /'__`\ /\_____ \ /\ ___\
\/___//'/' \ \ \__/ /\_\L\ \ \/___//'/' \ \ \__/
/' /' \ \___``\ \/_/_\_<_ /' /' \ \___``\
/' /' \/\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' \/\ \L\ \
/\_/ \ \____/ \ \____/ /\_/ \ \____/
\// \/___/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015