Новорічний дитячий концерт

Аватар пользователя Администратор

13 січня напередодні старого Нового року в Онуфріївському будинку культури відбувся дитячий святковий концерт. Зал на 450 місць був повністю заповнений маленькими глядачами.

Перед дітьми виступали маленькі артисти, а саме: юні солісти та вокальні дуети, учні хореографічного класу Онуфріївської школи мистецтв під керівництвом Вікторії Курлюк та хореографічні колективи районного будинку культури, якими керують Марина Пітоня та Надія Тарабан.

Після музичної частини на сцену запросили головних новорічних героїв – Діда Мороза та Снігуроньку. Дідусь за народної традицією посипав зал пшеницею, а Снігуронька тепло поздоровила присутніх зі старим Новим роком та побажала в наступному році:

Хай Новий рік у вишиванці,

Розбудить вас щасливо в ранці,

І принесе у вашу хату,

Усмішок, радощів багато.

 

Розбудить приспані надії,

Зерном і щастям вас зігріє,

Загріє щастям і любов'ю,

І подарує вам здоров’я. 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __    ________   __   
/'_ `\ /'___`\ /'__`\ /\_____ \ /'__`\
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' /\_\L\ \
\ \___, \ \/_/// /__ \/_/_\_<_ /' /' \/_/_\_<_
\/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \
\ \_\ /\______/ \ \____/ /\_/ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/___/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015