Новорічна казка біля будинку

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

ЇЇ вирішили створити мешканці двоповерхового будинку №42 по вулиці Гагаріна. Встановили гарну бесідку, прикрасили її гірляндами, посадили вічнозелені кущі та дерева, розбили газон, висадили квіти, які не зважаючи на зиму зацвіли, прикрасили ялинку. В дворі стало затишно і казково, у перехожих, які проходили через двір обличчя розквітали посмішками, але одного ранку побачили, що прикраси з ялинки хтось поцупив, то ж довелося прикрашати її вдруге.

Дуже прикро, що одні роблять красу для себе та оточуючих, намагаючись зробити щось добре для громади, а інші дивляться де б що вкрасти. Але будемо надіятися, що такі прикрі вчинки не стануть на заваді і в наступний рік тут також оживе казка, а можливо до такої гарної справи підключаться і інші будинки, тоді можна буде проводити конкурс на кращу підготовку багатоквартирних будинків до новорічних свят.  

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   __ __     _    ____   ________ 
/\ ___\ /\ \\ \ /' \ /'___\ /\_____ \
\ \ \__/ \ \ \\ \ /\_, \ /\ \__/ \/___//'/'
\ \___``\ \ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \ _``\ /' /'
\/\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \ \ \ \ \L\ \ /' /'
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015