Новорічна казка біля будинку

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

ЇЇ вирішили створити мешканці двоповерхового будинку №42 по вулиці Гагаріна. Встановили гарну бесідку, прикрасили її гірляндами, посадили вічнозелені кущі та дерева, розбили газон, висадили квіти, які не зважаючи на зиму зацвіли, прикрасили ялинку. В дворі стало затишно і казково, у перехожих, які проходили через двір обличчя розквітали посмішками, але одного ранку побачили, що прикраси з ялинки хтось поцупив, то ж довелося прикрашати її вдруге.

Дуже прикро, що одні роблять красу для себе та оточуючих, намагаючись зробити щось добре для громади, а інші дивляться де б що вкрасти. Але будемо надіятися, що такі прикрі вчинки не стануть на заваді і в наступний рік тут також оживе казка, а можливо до такої гарної справи підключаться і інші будинки, тоді можна буде проводити конкурс на кращу підготовку багатоквартирних будинків до новорічних свят.  

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ___     __     __    __ __   
/\ ___\ /'___`\ /'__`\ /'_ `\ /\ \\ \
\ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \
\ \___``\ \/_/// /__ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015