Небезпека виникнення лісових пожеж

Аватар пользователя Официальный источник

Із встановленням теплої погоди зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Лісова охорона державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» звертається до населення, керівників фермерських господарств та відпочиваючих з проханням не підпалювати траву на господарських угіддях, пожнивні залишки на полях, в лісових масивах, вздовж транспортних доріг та  прилеглих територій  до лісових насаджень.

Пам’ятайте! Підпалювання трави та листя завдає шкоди довкіллю, життю та здоров’ю людей. Дуже часто такі підпали призводять до перекидання вогню на лісові масиви та можуть перейти у великомасштабні лісові пожежі, які неможливо оперативно локалізувати.
          Крім того, повідомляємо, що за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах загрожує адміністративна відповідальність  у вигляді  штрафу в розмірі  від 850 до 1190 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу  від  1190  до 1700 грн.

 

Головний  лісничий  М.Косенко

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ______    __     ___    ________ 
/'_ `\ /\ ___\ /'__`\ /'___`\ /\_____ \
/\ \L\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\_\ /\ \ \/___//'/'
\ \___, \ \ \___``\ \/_/_\_<_ \/_/// /__ /' /'
\/__,/\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ // /_\ \ /' /'
\ \_\ \ \____/ \ \____/ /\______/ /\_/
\/_/ \/___/ \/___/ \/_____/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015