Не проголосували…

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Голова Онуфріївської державної адміністрації Сергій Самородченко постійно проводить робочі поїздки населеними пунктами району. Під час робочих візитів в громади у жителів є можливість записатися на прийом та вирішити проблеми, які не можливо вирішити на рівні сільської ради.

Так в селі Деріївка жителі громади були стурбовані ситуацією, коли орендар земельних паїв запропонував підписати новий договір на оренду зважаючи на те, що термін дії старого договору закінчується в 2021 році. Також громада попрохала зустрічі з представником орендаря і от минулого тижня така зустріч відбулася. В ній прийняли участь Сергій Самородченко, заступник директора філії ТОВ «Верес» Тамара Дзюба, начальник відділу агропромислового розвитку адміністрації Ольга Зозуля.

Зустріч була тривала і дуже змістовна, було дуже багато питань і претензій, часто безпідставних. Тамара Трохимівна та Сергій Миколайович намагалися дати відповіді на всі запитання, а ті, які неможливо було вирішити на місці, фіксувалися і відповіді на них будуть надані пізніше. Наприкінці зустрічі піднявся житель громади Володимир Кручевський, який запропонував об’єднатися і розірвати договір з «Вересом». Розпочали голосування, але крім автора пропозиції за це більше ніхто не проголосував. Так громада виказала довіру «Вересу», а проблеми є у всіх, головне їх своєчасно вирішувати.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _     _    ____    ____  
/'_ `\ /' \ /' \ /'___\ /'___\
/\ \L\ \ /\_, \ /\_, \ /\ \__/ /\ \__/
\ \___, \ \/_/\ \ \/_/\ \ \ \ _``\ \ \ _``\
\/__,/\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \_\ \ \_\ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015