Не по темі?

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Днями відбулося позачергове засідання районної федерації футболу.

15 квітня новостворена команда Попівки «Зоря» приймала на своєму полі Деріївський «Граніт». В команді Попівки футболістів не вистачало, тому взяли легіонерів. Така команда виявилася досить сильною і, буквально, розгромила «Граніт». Деріївська команда подала скаргу в федерацію футболу.

Сільський голова Тетяна Селегей сказала, що це мабуть перша і остання гра «Зорі». Новообраний голова федерації Сергій Пугач, сказав, що не потрібно так радикально реагувати, але є Статут, в якому не передбачено щоб у грі брали участь посторонні. Тому було прийнято рішення зарахувати «Зорі» технічну поразку. За це рішення проголосували шість з дев’яти членів виконкому.

Так як виказати свою думку міг кожен слово попросив автор цих рядків. Нагадав присутнім, що ще минулого року на сторінках нашого видання піднімалося питання наведення належного порядку на стадіонах Онуфріївщини, писали відкритий лист. Одна з проблем, які тоді піднімалися це забезпечення гравців питною водою, бо її або взагалі немає, або просто стоїть бідон і кружка, і з неї п’ють всі часто занурюючи разом з кухолем у воду і руку. Через таке «водонапування» виникає загроза інфекційних захворювання, як серед футболістів, так і серед вболівальників. Вирішити цю проблему досить просто: поставити на бак питний фонтанчик, або купувати бутильовану воду і одноразові стакани.

Друга проблема, це безпека, бо на деяких стадіонах в зоні ігрового поля, або захисній зоні знаходяться посторонні предмети. Наприклад в Зибковому поруч з полем тирчить металева труба. На днях мені сказали, що прибрати її не можливо, бо вона є на плані території, тому буде проще змістити поле. В Вишнівцях лінія поля проходить поруч з пеньками та деревами. На моє питання чому так сталося відповідальна особа сказала, що новий інструктор змістив границі поля, а раніше все було нормально. То чому ж тоді дозволили грати?

Роками на деяких стадіонах ями, особливо у воротарському майданчику, в минулому році в Млинку гравці бігали по коліна в воді. І крайнього не знайдеш, сільські голови кажуть, що стадіони шкільні, то й хай ними опікується школа, а керівництво шкіл каже, що грають та псують поля дорослі, то хай ремонтує сільська рада. Під час гри на кубок Кубанова, я на власні очі бачив, як гравець «Рубіну» довго крутив м’яч в ямці, та бідкався що не маже нормально вдарити так як м’яч знаходиться у заглибленні. А було б нормальне поле, то може й результат гри був для нашої команди більш приємний.

На жаль ці всі проблеми так і не вирішені, а просто перейшли у новий футбольний рік. Але закінчити виступ мені не дали, мотивуючи це тим, я говорю не темі(???). Що ж почекаємо трішки і якщо відповідальні нічого не зроблять будемо скаржитися. Скоріше за все просто заборонять грати в футбол і тоді всі проблеми відпадуть.

 Один з членів виконкому розповідав про якогось свого знайомого, та про те, що вони вияснили під час гри «Рубіну» сидячи на трибуні, це мабуть було по темі і мало пряме відношення до Попівської «Зорі», бо його ніхто не зупинив.

Має надію, що настане час коли відповідальні в районі будуть боліти своєю справою та надіюсь, що це не просто мрія.   

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __     ___     __    __ __   
/'___\ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /\ \\ \
/\ \__/ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \
\ \ _``\ \ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \ \\ \_
\ \ \L\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \_\ /\______/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \/_/ \/_____/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015