Найкраща реабілітація для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО/ООС – це сімейний затишок та праця, спілкування в трудовому колективі

Аватар пользователя Официальный источник

Сприяння професійній адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО/ООС є одним із основних напрямів роботи центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

«Найкраща реабілітація для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО/ООС – це сімейний затишок та праця, спілкування в трудовому колективі. У своїй роботі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО/ООС, які звертаються по допомогу в працевлаштуванні, фахівці Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості застосовують активні заходи, що спрямовані на повернення даної категорії громадян до трудової діяльності, зокрема шляхом надання широкого спектру соціальних послуг», - говорить директор районної філії Наталія Супрун.

Упродовж січня-жовтня поточного року у районній філії обласного центру зайнятості були зареєстровані як безробітні 35 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО/ООС.  З них 21 особа – працевлаштовані на постійні робочі місця, 8 осіб проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості, 11 - брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Одним з прикладів працевлаштування є історія мешканця с. Омельник Онуфріївського району Олександра Полохова. Після демобілізації, першим його завданням було знайти собі роботу, яка б дала йому можливість утримувати сім'ю. За місцем проживання підходящої роботи, яка б відповідала вимогам безробітного, на момент його звернення, не було. Тому чоловік разом з особистим консультантом районної філії вирішили пошук роботи здійснювати за межами його місця проживання, району та навіть області.

Вибір чоловіка зупинився на вакансії охоронника, яка була на той момент актуальна на ПРАТ «Кременчукм’ясо», яке здійснювало свою діяльність на території Полтавської області. Сьогодні Полохов О.С. успішно із задоволенням  працює на даному підприємстві, для нього зручним є графік та транспортна доступність до роботи, а саме головне має вчасно виплачену заробітну плату, що дає можливість утримувати сім'ю.  

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ____   __ __    ________  ____  
/\_____ \ /'___\ /\ \\ \ /\_____ \ /'___\
\/___//'/' /\ \__/ \ \ \\ \ \/___//'/' /\ \__/
/' /' \ \ _``\ \ \ \\ \_ /' /' \ \ _``\
/' /' \ \ \L\ \ \ \__ ,__\ /' /' \ \ \L\ \
/\_/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\_/ \ \____/
\// \/___/ \/_/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015