Наведемо порядок у своєму домі: мешканці Онуфріївщини долучились до благоустрою рідного селища

Аватар пользователя Официальный источник

Серпень - місяць підготовки до святкування знаменних та святкових подій: Дня незалежності України, днів міст і селищ області.

Тож, у рамках заходів з відзначення 27-ї річниці незалежності України центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Зокрема, Онуфріївською районною філією обласного центру зайнятості активно проводиться робота в цьому напрямку. Так, за направленням районної філії на територіях Онуфріївської селищної ради, Вишнівцівської та Успенської сільських рад руками безробітних виконуються роботи з благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховання героїв, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України. Також безробітні займалися: скошенням трави та доглядом за насадженнями біля адміністративних будівель, пам`ятників, стел, меморіалів, збиранням сміття та ін.

Слід зауважити, що зазначені роботи організовуються не тільки в рамках відзначення державних свят - це повсякденні добрі справи на користь людям – турбота спільна, постійна та безмежна.

Загалом з початку поточного року мали тимчасову роботу близько 36 мешканців Онуфріївщини. Ця робота проводилась у тісній співпраці з Онуфріївською селищною, Вишнівцівською, Мар'ївською, Попівською, Успенською, Куцеволівською, Камбурліївською та Омельницькою сільськими радами.

 

Н.Супрун, директор районної філії                                                                 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     ___     __    __ __    __ __   
/'___`\ /'___`\ /'_ `\ /\ \\ \ /\ \\ \
/\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ \ \ \\ \
\/_/// /__ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \ \ \\ \_
// /_\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ \ \__ ,__\
/\______/ /\______/ \ \____/ \/_/\_\_/ \/_/\_\_/
\/_____/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015