Навчання лісової охорони

Аватар пользователя Официальный источник

Настала справжня весна. Для лісівників ця пора року приносить багато турбот, адже зазвичай водночас із сезонним потеплінням починається пожежонебезпечний період. Дуже часто люди навіть не задумуються про можливі наслідки своїх незаконних вчинків, навіть у особливо небезпечний період, коли діє заборона на розведення багаття в лісових угіддях. Порушують законодавство, наносячи шкоду випалами, крадіжками, незаконними рубками. Яким буде цей період - напружений чи спокійний - залежить саме від нас, простих людей.

Безпосередньо цій темі і був присвячений семінар-навчання проведений напередодні з державною лісовою охороною державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». Директор підприємства В. Здебська та головний лісничий М. Косенко нагадали присутнім послідовність дій у разі виявлення порушника та роздали кожному з присутніх пам’ятку працівника державної лісової охорони, яка містить всі необхідні дані як вести себе в тій чи іншій ситуації з посиланням на відповідну норму закону. Водночас присутні обмінялися досвідом в подібній роботі, адже чи не кожному з них доводилось побувати в подібних конфліктних ситуаціях, і саме від правильно прийнятих рішень залежить позитивне вирішення конфлікту. Також розробленні та затвердженні патрульні маршрути майстрів лісу.

Однак найголовніше завдання, яке поставило керівництво підприємствa перед державною лісовою охороною, це мінімізація подібних випадків шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед громадян задля  збереження лісових насаджень для майбутніх поколінь.

 

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____   __ __    ________  ____    ___   
/'___\ /\ \\ \ /\_____ \ /'___\ /'___`\
/\ \__/ \ \ \\ \ \/___//'/' /\ \__/ /\_\ /\ \
\ \ _``\ \ \ \\ \_ /' /' \ \ _``\ \/_/// /__
\ \ \L\ \ \ \__ ,__\ /' /' \ \ \L\ \ // /_\ \
\ \____/ \/_/\_\_/ /\_/ \ \____/ /\______/
\/___/ \/_/ \// \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015