Народжуваність дітей жінками Кіровоградщини у 2017 році

Аватар пользователя Официальный источник

Програмою тематичного вибіркового опитування членів домогосподарства, які приймали участь в обстеженні умов їхнього життя щодо стану їх здоров’я, у жовтні 2017р. було передбачено вивчення питання народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому.

Підсумки дослідження свідчать, що за своє життя народжували дітей 88% жінок відповідного віку.

      Найчастіше першу дитину жінки народжували у віці 20–24 років (57% матерів). У віці 15-19 років та у віці 25-29 років первістка народила  майже кожна п’ята жінка; у віці 30-34 років народили вперше 5% жінок, які народжували дітей.

      Із загальної кількості жінок, які народжували дітей, 33% жінок повідомили, що народили одну дитину, 55% – двох дітей, і лише 12%  народили трьох і більше дітей.

      За попередніми даними демографічної статистики у 2017р. в області зареєстровано 7845 новонароджених дітей, з них 4058 хлопчиків та 3787 дівчаток. Середній вік матері при народженні дитини становив 27,6 року.

 

 

Головне управління статистики у Кіровоградській області

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___    ____   ________   __    __ __   
/'___`\ /'___\ /\_____ \ /'__`\ /\ \\ \
/\_\ /\ \ /\ \__/ \/___//'/' /\_\L\ \ \ \ \\ \
\/_/// /__ \ \ _``\ /' /' \/_/_\_<_ \ \ \\ \_
// /_\ \ \ \ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ \ \__ ,__\
/\______/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_____/ \/___/ \// \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015