Народний депутат Олесь Довгий з робочим візитом відвідав Онуфріївку

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

30 вересня народний депутат Олесь Довгий з черговим робочим візитом відвідав Онуфріївку. Під час візиту Олесь Станіславович зустрівся з очільниками району, сільськими та селищними головами.

Депутат прозвітував яка робота ним була виконана в 2017 році, так 102 виборчий округ, до складу якого входить Онуфріївський район отримав найбільше надходжень з бюджету в Кіровоградській області.

За допомоги Олеся Довгого в поточному році було виділено державних субвенцій на суму 5225 тисяч гривень для Онуфріївського району, у тому числі: 3300 тисяч гривень на проведення капітального ремонту в Онуфріївській центральній районній лікарні, 1500 тисяч гривень для проведення комплексних робіт із благоустрою паркової зони в селі Успенка. Чотириста тисяч гривень отримала Онуфріївська селищна рада, ці кошти були витрачені для вирішення одного з проблемних питань райцентру, а саме реконструкції вулиці Дерибаса. Онуфріївський «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав 25 тисяч гривень для придбання транспортних засобів (електричний скутер, електричний велосипед) для Мар’ївського фельдшерсько акушерського пункту.

Після доповіді Олесь Станіславович запропонував присутнім звернутися до нього з проблемами. Онуфріївський селищний голова Леонід Пивовар звернувся до депутата з порханням допомогти переобладнати колишній кінотеатр «Мрія» в спортивно розважальний комплекс. Омельницький сільський голова Льова Єгоян  попрохав посприяти у вирішенні проблемних питань Омельницької школи.

В наступному році Онуфріївщина буде святкувати сторіччя з Дня народження великого педагога Василя Сухомлинсього, але в даний час два села Омельник і Василівка претендують на те, що Сухомлинський народився саме в їхньому селі. Тож присутні звернулися з проханням дати доручення історикам для встановлення точного місця народження.

Після закінчення обговорення Олесь Станіславович пообіцяв прикласти максимум зусиль для можливого вирішення проблемних питань. Зустріч пройшла в діловій обстановці, наприкінці присутні подякували депутату за допомогу, яку він надає Онуфріївському району.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _     __     __    ______  
/'_ `\ /' \ /'_ `\ /'_ `\ /\ ___\
/\ \L\ \ /\_, \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \___, \ \/_/\ \ \/_> _ <_ \/_> _ <_ \ \___``\
\/__,/\ \ \ \ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \_\ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015