Нарада

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

16 квітня в кабінеті голови Онуфріївської РДА Сергія Самородченко, за участю керівників району та спеціалістів профільних відділів, відбулася нарада, на якій були розглянуті наступні питання:

 1. Святкування 23 червня Дня державного службовця
 2. Святкування 24 червня фольклорного свята «Невичерпні джерела»
 3. Святкування 25 червня Дня молоді
 4. Святкування 28 червня Дня Конституції

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. Після наради Сергій Миколайович Самородченко, Тетяна Іванівна Уткіна, Леонід Федорович Пивовар, керівники та спеціалісти які долучаться до проведення обласного фольклорного свята «Невичерпні джерела» відвідали Онуфріївський парк, де буде проводитися свято.

Зустрічав гостей технік парку Віктор Уткін. Після огляду було прийняте рішення провести прибирання парку, укріпити перила мостів, повитягувати з води дерева та гілки. Біля дубу закоханих, що росте на острові відновити сцену та лавочки для глядачів, забезпечити сцену електропостачанням, виділити місце для виїзної торгівлі та місце для виставки сільських та селищних рад.

Попри деякі труднощі було вирішено, що свято відбудеться, але точне місце його проведення ще не визначили, воно буде відомо найближчим часом

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ______    __     __   
/'__`\ /'_ `\ /\ ___\ /'_ `\ /'__`\
/\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\ \L\ \ /\_\L\ \
\/_/_\_<_ \ \___, \ \ \___``\ \ \___, \ \/_/_\_<_
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015