Нагадуємо, що кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.

Аватар пользователя Официальный источник

Для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки особі, яка досягла 14-річного віку та є громадянином України, необхідно разом з батьками/ законними представниками ( або одним із них ) звернутися до Онуфріївського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області , який знаходиться за адресою : селище Онуфріївка, вулиця Графа Толстого, 92 , кабінет № 8 ( приміщення Онуфріївського відділення поліції ) та подати такі документи ( оригінали )  :

 

 • свідоцтво про народження ;
 • паспорти батьків;
 • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або  повідомлення про відмову від його прийняття;
 • довідку про реєстрацію місця проживання ( додаток 13 з сільської ради ) ;
 • у разі, якщо на момент народження дитини хоча б один з її батьків не був громадянином України, разом з основним переліком документів необхідно надати Довідку про реєстрацію особи (дитини) громадянином України.

 

     Паспорт видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання. Вперше послуга надається виключно за місцем реєстрації. Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга безоплатна. Громадянам України віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі ID-картки видається строком на 4 роки.

З метою сприяння випускникам загальноосвітніх навчальних закладів у реєстрації додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання та проходженні зовнішнього незалежного оцінювання, вирішено питання щодо організації прийому учнів в окремі встановлені години ( вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 15.30 год. до 16.30 год. ). Також, можна записатися на зручний час, скориставшись послугою «електронна черга» на офіційному сайті Державна міграційна служба України   https://dmsu.gov.ua/services/online/citizen.html?s=1

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті Державної міграційної служби України   (https://dmsu.gov.ua/ ) або зателефонувати до Онуфріївського  районного сектору   ( т. 05238 – 20257 ) .

                                                                     

 Онуфріївський РС УДМС

Метки: 
Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    __ __     __    ________ 
/'_ `\ /'__`\ /\ \\ \ /'_ `\ /\_____ \
/\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ \/___//'/'
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ /' /'
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ /\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015