Нагадуємо мисливцям основні пункти «Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні»

Аватар пользователя Официальный источник

Державне підприємство "Онуфріївське лісове господарство" нагадує  мисливцям основні пункти «Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні»:
категорично забороняється направляти зброю на людину, навіть у тому разі, якщо вона не заряджена;
забороняється полювання з несправною та незареєстрованою зброєю;
при заряджанні та розряджанні зброї її ствол повинен бути спрямований вгору, або у землю;
під час долання перешкод (канав, струмків тощо) зброю потрібно розрядити;
забороняється стріляти на шум, шарудіння, по невиразно видимій цілі.Хочемо попередити кожного, що відсутність обов’язкових документів (посвідчення мисливця, контрольна картка, дозвіл на добування, дозвіл на зброю, паспорт на мисливську собаку) несе за собою притягнення до адміністративної відповідальності. Також, кожний мисливець зобов’язаний робити відмітки про добуту дичину в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання. 
Знаючи майже кожного мисливця, переконуєшся, що вся ця спілка людей порядна у ставленні  до навколишнього середовища. Жоден з них не залишить після себе не загашене вогнище,  чи купу сміття. Сподіваюсь, від пострілу мисливця не загине жоден представник «Червоної книги».
Вдалого вам сезону полювання та приємних  вражень від спілкування з природою.
Мисливствознавець ДП «Онуфріївський лісгосп» В.Д.Сулима

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     __     __     ___   
/\ \\ \ /'_ `\ /'__`\ /'_ `\ /'___`\
\ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \
\ \ \\ \_ \ \___, \ \/_/_\_<_ \ \___, \ \/_/// /__
\ \__ ,__\ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ // /_\ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ /\______/
\/_/ \/_/ \/___/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015