Набір на посади середнього та молодшого складу поліції

Аватар пользователя Официальный источник

З 21 листопада 2018 року розпочався набір на посади середнього та молодшого складу поліції територіальних підрозділів ГУНП у Кіровоградській області.

З метою надання допомоги у підборі кандидатів на службу у поліції в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості 04 грудня 2018 року відбулася презентація роботодавця.                                       Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу поліції ГУНП Кіровоградської області Вікторія Антонішена проінформувала безробітних про проведення конкурсу на наступні вакантні посади середнього складу поліції (для осіб, які мають вищу освіту):

 • слідчий;                                                                                                                      
 • оперуповноважений;
 • дільничний офіцер поліції;
 • інспектор сектору моніторингу

 на посади молодшого складу поліції (для осіб, які мають повну загальну середню освіту за умови відсутності офіцерського військового чи спеціального звання):

поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння;

-  поліцейський роти патрульної поліції особливого призначення «Святослав»;

-  поліцейський сектору реагування патрульної поліції.

Вікторія Вікторівна  відповіла на запитання про етапи відбору та професійної підготовки майбутніх поліцейських, оплату праці та перспективи кар'єрного зростання.

Загалом можливістю поспілкуватися з представником поліції та отримати інформацію з перших уст скористалися  9 шукачів роботи. Співпраця центру  зайнятості з інспектором  кадрового  забезпечення  в цьому напрям

 

Директор  Н.Д. Супрун

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

Також потрібно добавити, що це робота без вихідних, а кар'єрне зростання можливе, коли гроші (зароблені на хабарях) передавати "на гору".
Аватар пользователя Гость

Эврополицаи "хабарив" не берут!!! То "попередники", яким ми сказали остаточне прощавай!

Добавить комментарий

  __     ___     __    ______   ______  
/'__`\ /'___`\ /'_ `\ /\ ___\ /\ ___\
/\_\L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ \ \ \__/
\/_/_\_<_ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \___``\ \ \___``\
/\ \L\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015