На захисті лісу

Аватар пользователя Официальный источник

Лісові пожежі виникають внаслідок необережного поводження людей з вогнем, через природні фактори (тривалий період сухої погоди, відносно низька вологість повітря, високий температурний фон), та через велике рекреаційне навантаження на лісові масиви в період літнього відпочинку населення.

З метою забезпечення злагоджених спільних дій при гасінні пожеж в лісових масивах Онуфріївського району Кіровоградської області  31 травня  2017 року лісова охорона  ДП «Онуфріївський лісгосп» разом з  управління ДСНС України в Кіровоградській області провело спільне пожежно-практичне навчання по гасінню умовної лісової пожежі із залученням протипожежних засобів. Пожежу було ліквідовано оперативно і злагоджено.

Лісівники та  рятівники управління  сподіваються, що насправді їм цього робити не доведеться і наші ліси не зазнають шкоди від вогняної стихії.

«Бережіть ліс від пожежі».

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______   ________   __    ______   __ __   
/\ ___\ /\_____ \ /'_ `\ /\ ___\ /\ \\ \
\ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \ \ \ \__/ \ \ \\ \
\ \___``\ /' /' \ \___, \ \ \___``\ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ /' /' \/__,/\ \ \/\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ /\_/ \ \_\ \ \____/ \/_/\_\_/
\/___/ \// \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015