На Трійцю відпочинемо три дні, а на День Конституції - чотири

Аватар пользователя Гость

У червні українців очікують два додаткових вихідних.
У неділю, 3 червня відзначається День святої Трійці. Оскільки святкування припадає на неділю, то наступний за Трійцею понеділок, 4 червня, також буде вихідним.

28 червня Україна відзначає День Конституції. Оскільки цього року святкування припадає на четвер, Кабмін рекомендував керівникам підприємств і організацій для більш раціонального використання робочого часу наступного дня, 29 червня, також зробити вихідним.

Таким чином, завдяки Дню Конституції, українці зможуть відпочити чотири дні поспіль. Однак відпрацювати 29 червня доведеться вже після, в суботу, 7 липня.
Матеріали зібрані автором у відкритих джерелах.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     __     __     __    ____  
/\ \\ \ /'__`\ /'__`\ /'_ `\ /'___\
\ \ \\ \ /\_\L\ \ /\_\L\ \ /\ \L\ \ /\ \__/
\ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \ _``\
\ \__ ,__\ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015