На площі, в центрі Онуфріївки посадять живу ялинку

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Щороку, в канун Новорічних свят, в центрі Онуфріївки працівники селищної ради встановлюють ялинку. І кожен рік це викликає багато проблем та потребує досить значних коштів. Адже ялинку потрібно знайти, купити, доставити і встановити, а по закінченню свят демонтувати та вивезти.

Купували ялинки в лісових господарствах та навіть у громадян селища, звичайно був потрібен автокран, бо сама ялинка не маленька, та трактор з причіпом для її перевезення та встановлення. Але свого крана в селищній раді немає, то ж потрібно його орендувати.

В цьому році було прийняте рішення не губити кожен рік дерево, а посадити його на площі, напроти адмінбудинку, де традиційно встановлюється новорічна красуня. Ялинку сорту «Ельконса», висотою два з половиною метра вже вибрали в Кременчукському питомнику «Гарді - Україна». Саму посадку планують на осінь цього року.

Автор дякує заступнику голови Онуфріївської селищної ради Володимиру Гамері за допомогу у підготовці матеріалу.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ____    __     _     ___   
/\ ___\ /'___\ /'_ `\ /' \ /'___`\
\ \ \__/ /\ \__/ /\ \L\ \ /\_, \ /\_\ /\ \
\ \___``\ \ \ _``\ \ \___, \ \/_/\ \ \/_/// /__
\/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \/__,/\ \ \ \ \ // /_\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\ /\______/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015