На Кіровоградщині зареєстровано понад 2000 вакансій | onufrievka.com.ua

На Кіровоградщині зареєстровано понад 2000 вакансій

Аватар пользователя Официальный источник

Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості області за станом на 10 квітня поточного року становить 2000  одиниць.

Найбільші шанси працевлаштуватися у висококваліфікованих робітників – кваліфікованих робітників з інструментом (муляри, маляри, електрогазозварники, монтажники з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, слюсарі з ремонту автомобілів, слюсарі з механоскладальних робіт, слюсарі-ремонтники, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, електромонтери з експлуатації розподільних мереж, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, столяри, швачки тощо) та робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (верстатники широкого профілю, оператори верстатів з програмним керуванням, токарі, фрезерувальники, водії автотранспортних засобів, трактористи тощо).

Також в області є чимала потреба медичних працівників різного профілю.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __     ___     __     __   
/'___`\ /'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/// /__ \ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_ \ \___, \
// /_\ \ \/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
/\______/ \ \_\ /\______/ \ \____/ \ \_\
\/_____/ \/_/ \/_____/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015