На Кіровоградщині відкритими є близько 4000 вакансій

Аватар пользователя Официальный источник

У мешканців Кіровоградщини є близько 4 тисяч шансів працевлаштуватись

Роботодавці Кіровоградщини потребують кваліфікованих робітників з інструментом

 

Станом на 01 жовтня 2018 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,9 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  3 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала  1 особа, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 2 особи, серед фахівців – 4 особи, працівників торгівлі та сфери послуг – 5 осіб, серед технічних службовців – 9 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – також 9 осіб.

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (6,5%), на працівників сфери торгівлі і послуг (10,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (24,2%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (26,7%).

 

Відділ аналітики та статистики Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________   ___    ______    __    ______  
/\_____ \ /'___`\ /\ ___\ /'__`\ /\ ___\
\/___//'/' /\_\ /\ \ \ \ \__/ /\_\L\ \ \ \ \__/
/' /' \/_/// /__ \ \___``\ \/_/_\_<_ \ \___``\
/' /' // /_\ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
/\_/ /\______/ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\// \/_____/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015