На Кіровоградщині роботодавці потребують понад 250 водіїв

Аватар пользователя Официальный источник

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 274 працівників за професією «водій автотранспортних засобів». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТОВ «Екостайл», Виробничий підрозділ служби колії «Долинська дистанція колії» (40081200), 18 Державна пожежно-рятувальна частина територіального управління МНС України у Кіровоградській області, ТОВ «ДАК-ТРАНС» та ін.

«Наразі в області існує значний попит на професійних водіїв. Роботодавці Кіровоградщини готові водіям платити за роботу від «мінімалки» до понад 15 тисяч гривень. Таку заробітну плату вони вказують під час подання вакансій», – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Борисова.

Наприклад, ТОВ «Агрофірма «Хлібодар» платитиме водієві 6 тисяч гривень у місяць, а ТОВ «Фенікс Транс Груп» запрошує водія з оплатою праці 15 285 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах Кіровоградської області:

Назва району

Кількість вакансій

 
 

Кіровоградський

220

 

Олександрійський

3

 

Знам'янський

23

 

Світловодський

1

 

Бобринецький

-

 

Благовіщенський

2

 

Вільшанський

-

 

Гайворонський

-

 

Голованівський

2

 

Добровеличківський

4

 

Долинський

7

 

Компаніївський

-

 

Маловисківський

5

 

Новгородківський

-

 

Новоархангельський

1

 

Новомиргородський

1

 

Новоукраїнський

3

 

Олександрівський

-

 

Онуфріївський

-

 

Петрівський

1

 

Устинівський

1

 
 

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    ____   ______    ____  
/'__`\ /' \ /'___\ /\ ___\ /'___\
/\_\L\ \ /\_, \ /\ \__/ \ \ \__/ /\ \__/
\/_/_\_<_ \/_/\ \ \ \ _``\ \ \___``\ \ \ _``\
/\ \L\ \ \ \ \ \ \ \L\ \ \/\ \L\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/
\/___/ \/_/ \/___/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015