На Кiровоградщині будуть працевлаштовувати осiб, якi мають борги з виплати алiментiв

Аватар пользователя Официальный источник

У понеділок, 03 грудня, відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України Світлани Глущенко із заступником голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Романом Криганом щодо налагодження тісної співпраці у сфері працевлаштування осіб-боржників з виплати аліментів.

Сторони дійшли згоди про те, що наступним важливим кроком має бути підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерство юстиції України та Державна служба зайнятості з метою працевлаштування осіб, які мають борги з виплати аліментів.

Наразі в органах Державної виконавчої служби наразі є понад 100 тис. виконавчих проваджень щодо аліментів, виплата яких не здійснюється через відсутність у боржника постійної роботи або майна.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ________   _     __     __   
/\_____ \ /\_____ \ /' \ /'__`\ /'_ `\
\/___//'/' \/___//'/' /\_, \ /\_\L\ \ /\ \L\ \
/' /' /' /' \/_/\ \ \/_/_\_<_ \ \___, \
/' /' /' /' \ \ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \
/\_/ /\_/ \ \_\ \ \____/ \ \_\
\// \// \/_/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015