М'ясокомбінат «Ятрань» потребує працівників

Аватар пользователя Официальный источник

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників. Цього разу Олександрівським районним центром зайнятості організовано зустріч безробітних з представниками ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань».

У рамках заходу відбулася презентація мережі ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань», під час якої зазначалося, що підприємство є один з лідерів серед підприємств української харчової промисловості, що спеціалізується на переробці та виробництві м’ясних продуктів, а також здійснює роздрібну торгівлю з перевагою продовольчого асортименту в неспеціалізованих магазинах. 

Під  час заходу шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями (вантажник та укладальник-пакувальник) та специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Такі заходи у стінах центру зайнятості – явище звичне, адже безпосереднє спілкування з роботодавцями й отримання достовірної інформації дає змогу безробітним одразу домовитися про працевлаштування. Саме цим і скористалися учасники заходу під час активного діалогу з представником ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань». Шукачі роботи отримали змістовні відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили. Результат заходу - дев'ять осіб склали анкети та були включені до кадрового резерву.

Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця центрів зайнятості та роботодавців дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття.

Олександрівський районий центр зайнятості

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    ______    __    ______  
/'_ `\ /' \ /\ ___\ /'_ `\ /\ ___\
/\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/ /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \___, \ \/_/\ \ \ \___``\ \ \___, \ \ \___``\
\/__,/\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \
\ \_\ \ \_\ \ \____/ \ \_\ \ \____/
\/_/ \/_/ \/___/ \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015