Міжнародний день захисту дітей в "Живій перлинці"

Аватар пользователя Официальный источник

Щороку, 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

 Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

01 червня 2017 року в рамках святкування,  перший  заступник голови Онуфріївської районної державної адміністрації Дуднік І.В., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фірсова В.Б. та головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Євтушенко В.Ю. завітали до приватної організації Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Жива Перлина» привітали діток та подарували подарунки вихованцям закладу. Працівники Онуфріївського  районного  центру дитячої та юнацької творчості підготували для малюків конкурсно- розважальну програму.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ___    __ __    ________  ______  
/\ ___\ /'___`\ /\ \\ \ /\_____ \ /\ ___\
\ \ \__/ /\_\ /\ \ \ \ \\ \ \/___//'/' \ \ \__/
\ \___``\ \/_/// /__ \ \ \\ \_ /' /' \ \___``\
\/\ \L\ \ // /_\ \ \ \__ ,__\ /' /' \/\ \L\ \
\ \____/ /\______/ \/_/\_\_/ /\_/ \ \____/
\/___/ \/_____/ \/_/ \// \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015