Мітинг-реквієм

Аватар пользователя Администратор

8 травня в селищі Онуфріївка біля Братської могили відбувся мітинг-реквієм «Пам’ять вічно жива» присвячений Дню пам’яті та примирення. На ньому були присутні: народний депутат України Олесь Довгий, представник народного депутата Анна Трубаченко, голова Онуфріївської державної адміністрації Сергій Самородченко, голова районної ради Тетяна Уткіна, голова Онуфріївської селищної ради Леонід Пивовар, представники трудових колективів установ та організацій райцентру, учні місцевої школи, жителі та гості селища.

Зі словами вдячності звернувся до ветеранів Олесь Довгий, зауваживши, що неможливо переоцінити той величезний вклад у перемозі над нацизмом, той героїзм, який проявили українці на полях війни. Україна у Другій Світовій війні зазнала величезних людських втрат, та чи не найбільших руйнувань. То ж ми повинні пам’ятати ту страшну ціну, яку заплатила наша держава задля перемоги. А молодому поколінню побажав жити тільки під мирним небом.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів. Після закінчення урочистої частини Олесь Станіславович разом з керівниками району та селища поспілкувався з учасником бойових дій Михайлом Кохном, вдовою партизана Зінаїдою Тюрлюн, жителями селища.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    ___    ____   __ __     ___   
/'___\ /'___`\ /'___\ /\ \\ \ /'___`\
/\ \__/ /\_\ /\ \ /\ \__/ \ \ \\ \ /\_\ /\ \
\ \ _``\ \/_/// /__ \ \ _``\ \ \ \\ \_ \/_/// /__
\ \ \L\ \ // /_\ \ \ \ \L\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \
\ \____/ /\______/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\______/
\/___/ \/_____/ \/___/ \/_/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015