Микола Венгеренко, людина яка народилася в День Перемоги

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Жителі Павлиша добре знають Миколу Венгеренко, та це й не дивно, адже Микола Васильович більшу частину свого життя керував профспілкою одного з найкращих господарств Онуфріївського району – колгоспу «Комінтерн». Він не тільки видавав путівки колгоспникам для оздоровлення та проводив збори, він щодня приймав активну участь у житті господарства та селища.

Рідко можна було побачити Миколу Васильовича в кабінеті, він то нагороджував найкращих робітників в полі, то був на фермах та інших об’єктах господарства, опікувався створенням музею, який розповідає про життя селища і до цих пір справедливо вважається одним з кращих в районі і отримав статус «Народного музею». Завжди приймав активну участь у культурному та спортивному життю Павлиша.

Зараз Микола Васильович на заслуженому відпочинку, а 9 травня він святкує два свята – День Перемоги та  День народження. В цьому році з вісімдесятирічним ювілеєм приїхали привітати Миколу Венгеренко голова Онуфріївської державної адміністрації Сергій Самородченко, Павлиський селищний голова Ірина Антонова, голова районної ветеранської організації Людмила Семенова, голова Павлиської ветеранської організації Микола Литвниненко.

Микола Васильович отримав подарунки та поздоровлення, розповів про свій життєвий шлях, теплими словами згадав голову колгоспу Анатолія Резніка, який навчив його працювати з людьми. Наостанок додав, що майже не відчуває свій вік, бо в душі залишився молодим. То ж приєднаємося до теплих слів поздоровлення та побажаємо ювіляру залишатися таким же молодим, яким він себе відчуває.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    ____    __     _     _   
/'_ `\ /'___\ /'__`\ /' \ /' \
/\ \L\ \ /\ \__/ /\_\L\ \ /\_, \ /\_, \
\/_> _ <_ \ \ _``\ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \/_/\ \
/\ \L\ \ \ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/___/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015