Медичні заклади області потребують майже 160 лікарів

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні, медичні заклади області потребують майже 160 лікарів. Це такі посади: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-хірург, лікар-педіатр, лікар-офтальмолог, лікар-стоматолог, лікар-інфекціоніст, лікар-анестезіолог та ін.

Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці – Кіровоградський,  Благовіщенський, Добровеличківський, Маловисківський, Олександрійський та Олександрівський.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до служби зайнятості.

Бажаємо успіхів у виборі вкрай необхідної та корисної професії для багатьох людей.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _    ______    __     __    __ __   
/' \ /\ ___\ /'__`\ /'_ `\ /\ \\ \
/\_, \ \ \ \__/ /\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \
\/_/\ \ \ \___``\ \/_/_\_<_ \/_> _ <_ \ \ \\ \_
\ \ \ \/\ \L\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\
\ \_\ \ \____/ \ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/
\/_/ \/___/ \/___/ \/___/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015