Медичні заклади області потребують майже 160 лікарів

Аватар пользователя Официальный источник

Сьогодні, медичні заклади області потребують майже 160 лікарів. Це такі посади: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-хірург, лікар-педіатр, лікар-офтальмолог, лікар-стоматолог, лікар-інфекціоніст, лікар-анестезіолог та ін.

Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці – Кіровоградський,  Благовіщенський, Добровеличківський, Маловисківський, Олександрійський та Олександрівський.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до служби зайнятості.

Бажаємо успіхів у виборі вкрай необхідної та корисної професії для багатьох людей.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ___     __    __ __     __     ___   
/'___`\ /'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\ /'___`\
/\_\ /\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \ /\_\ /\ \
\/_/// /__ \ \___, \ \ \ \\ \_ \/_> _ <_ \/_/// /__
// /_\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ // /_\ \
/\______/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ /\______/
\/_____/ \/_/ \/_/ \/___/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015