Лісівники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі на відпочинку

Аватар пользователя Официальный источник

У зв'язку з настанням пожежонебезпечного періоду державна лісова охорона ДП "Онуфріївський лісгосп" закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у лісах, що може застерегти від трагічних наслідків.

Основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісах. Сильні весняні вітри сприяють розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створюють реальну загрозу їх знищення. Зростання відвідування лісових насаджень населенням, особливо у вихідні та святкові дні, також зумовлює значне збільшення кількості пожеж.

Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

Нагадуємо, що громадяни зобов'язані:

– виконувати правила пожежної безпеки в лісі;

– повідомляти лісогосподарське підприємство, територіальний підрозділ ДСНС, місцеві органи влади про виникнення лісової пожежі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

– розведення багать у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;

– заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;

– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Якщо люди виявляють загоряння у лісі, перш за все, потрібно телефонувати за номером 101.

Звертаємо Вашу увагу, що порушення вищезазначених правил тягне за собою адміністративну відповідальність, а саме накладення штрафу на громадян від 255 до 850 грн. і на посадових осіб - від 595 до 1020 грн.

Лісова охорона ДП «Онуфріївський лісгосп» звертається до жителів з проханням не допускати самовільних палів сухої рослинності поруч із лісами й лісосмугами та перебуваючи на відпочинку неухильно дотримуватись Правил пожежної безпеки у лісах.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!

Похожие материалы

Добавить комментарий

  ____    __    __ __     ___    ____  
/'___\ /'__`\ /\ \\ \ /'___`\ /'___\
/\ \__/ /\_\L\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\ \__/
\ \ _``\ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \ \ _``\
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ \ \ \L\ \
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\______/ \ \____/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_____/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015