Лісівники Онуфріївського лісгоспу відкрили передноворічний лісовий ярмарок в обласному центрі

Аватар пользователя Официальный источник

19 грудня в день святого Миколая колектив державного підприємства «Онуфріївський лісгосп» на чолі з директором  Деркачем Олегом Васильовичем відкрили передноворічну лісовому ярмарку в м.Кропивницькому біля будівлі обласного управління лісового та мисливського господарства.

Гостей на лісовому ярмарку зустрічали Онуфріївські лісівники в народних костюмах де господарями свята були  О.Деркач та господиня А.Бойко, святий Миколай М.Косенко та О.Сисой в ролі нечистої сили. Щиро вітали колектив Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства  на чолі з начальником управління Наталією Ревенко та жителів Кропивницького, пропонували для продажу новорічні ялинки, дари лісу- плоди шипшини, гльоду, терену, калини, барбарису, цвіт липи, сік березовий, консервовані гриби, горіхи грецькі, новорічну сувенірну продукцію, новорічні букети, продукти бджільництва власного виробництва. Також на ярмарці Онуфріївські лісівники  пригощали  гостей свята стравами традиційної української кухні.

Крім новорічних ялинок лісівники представили на святково вбраному майданчику символ 2019 року, власноруч спечене, розове поросятко зі смачного тіста та ялинку виготовлену з домашньої ковбаси. А традиційне новорічне дерево та новорічний чобіток з солодкими подарунками  лісівники подарували дитині з особливими потребами  Ткачику Ігорю.

Загалом сміливо можна сказати, що свято вдалося, адже всі хто завітав на передноворічний лісовий ярмарок були задоволені теплими вітаннями, корисними для здоров´я дарами лісу та смачною українською кухнею.

 

 

Адміністрація лісгоспу

 

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ________  ____   ________  ________   __   
/\_____ \ /'___\ /\_____ \ /\_____ \ /'_ `\
\/___//'/' /\ \__/ \/___//'/' \/___//'/' /\ \L\ \
/' /' \ \ _``\ /' /' /' /' \ \___, \
/' /' \ \ \L\ \ /' /' /' /' \/__,/\ \
/\_/ \ \____/ /\_/ /\_/ \ \_\
\// \/___/ \// \// \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015