Лісівники Онуфріївщини допомагають лісовим мешканцям

Аватар пользователя Официальный источник

Цьогорічна зима  досить сувора і про себе вона періодично нагадує то різким пониженням температури, то затяжними снігопадами.  Із збільшенням снігового покриву та зниженням температури погіршуються умови для проживання дикої фауни.  

Єгерська служба та державна лісова охорони ДП «Онуфріївський лісгосп» постійно викладає заготовлене запашне сіно, фуражне зерно,  коренеплоди, кормові віники, зернові снопики та сіль,  в місцях підгодівлі диких звірів по мірі їх поїдання. Також створені рейдові бригади, які  проводять рейди по охороні мисливських угідь.

Лісова охорона нагадує «любителям» легкої наживи, що незаконне добування диких тварин на території мисливського господарства ДП «Онуфріївський лісгосп» тягне за собою кримінальну відповідальність, карається значними штрафами та навіть позбавленням волі.

 

Адміністрація лісгоспу

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     __     _     _   
/'__`\ /\ \\ \ /'__`\ /' \ /' \
/\_\L\ \ \ \ \\ \ /\_\L\ \ /\_, \ /\_, \
\/_/_\_<_ \ \ \\ \_ \/_/_\_<_ \/_/\ \ \/_/\ \
/\ \L\ \ \ \__ ,__\ /\ \L\ \ \ \ \ \ \ \
\ \____/ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \_\ \ \_\
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015