Лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» провели науково-пізнавальне дійство «Ліс – наше багатство»

Аватар пользователя Официальный источник

Напередодні свята Дня працівника лісу 10.09.2018 року на території адмінбудівлі ДП «Онуфріївський лісгосп» було проведено ряд заходів з залученням громадськості, а саме: представників ЗМІ, членів громадської ради при Онуфріївській РДА, представників органів місцевого самоврядування, учнів Онуфріївської загальноосвітньої школи. Проведенні заходи спрямованні на розширення уявлення громадськості про ліс та розмаїття мешканців лісу, розкриття цінності лісу для людини, бажання примножувати лісові насадження.

Так учасників заходу було ознайомлено з основними дерево утворюючими породами нашого краю з демонстрацією фотографій фаз розвитку деревини від суцвіття до віку стиглості. Ознайомлено з роботою шкільних лісництв, продемонстровано фотовиставку «Трудові будні лісівників» оформлену у вигляді дерева, проведено науково-пізнавальну гру «Що таке ліс», «Правила поведінки в лісі» і т.д., наглядно ознайомлено з процесом первинної обробки деревини.

Заходи проводилися в режимі «діалогу», на всі багаточисленні питання представниками підприємства були надані змістовні відповіді.

 

 

Голова профкому О.Агафонов

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __     _    __ __     ____    __   
/\ \\ \ /' \ /\ \\ \ /'___\ /'_ `\
\ \ \\ \ /\_, \ \ \ \\ \ /\ \__/ /\ \L\ \
\ \ \\ \_ \/_/\ \ \ \ \\ \_ \ \ _``\ \/_> _ <_
\ \__ ,__\ \ \ \ \ \__ ,__\ \ \ \L\ \ /\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015