Лісівники ДП "Онуфріївський лісгосп" отримали нагороди з нагоди професійного свята

Аватар пользователя Официальный источник
15 вересня в Україні відзначається професійне свято людей, які служать лісам, охороняють та примножують зелені скарби землі. День працівника лісу це також свято ветеранів лісової галузі. Напередодні на території Оникіївського лісгоспу відбулися урочисті збори. З привітальним словом до трудівників лісу звернулись начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко та голова обласної лісівничої профспілки Марина Слюсарова.
Наталія Ревенко подякувала усім колегам за сумлінне служіння лісам та відданість лісівничій професії. Начальник управління підкреслила, що лісівники Кіровоградщини й надалі працюватимуть над збільшенням лісистості степового регіону та збереженням лісових насаджень, дбатимуть про стабільну роботи лісового господарства та піклуватимуться про забезпечення соціального захисту членів трудових колективів лісогосподарських підприємств. Очільник лісової галузі області висловила слова вдячності ветеранам лісового господарства за вагомий вклад у примноження зеленого багатства степового регіону та від імені своїх колег подякувала військовим-лісівникам, які захищають суверенітет української держави на східному кордоні.
Під час заходу  представників ДП "Онуфріївський лісгосп" нагородили:
Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України ДЕРКАЧА Олега Васильовича - директора державного підприємства «Онуфріївське  лісове господарство»
 
Почесною Грамотою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства КОСЕНКА Михайла Григоровича – головного лісничого державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»
 
Подякою начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства МАРЧЕНКА Андрія Анатолійовича – лісничого І класу Олександрійського лісництва державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» та ПЛАХОТНУ Лілію Григорівну – бухгалтера ІІ категорії державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».
 
Почесною Грамотою ЦК профспілки працівників лісового господарства України АГАФОНОВА Олександра  Васильовича – голову первинної профспілкової організації, головного бухгалтера  державного підприємства « Онуфріївське лісове господарство» .
 
Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства висловлює вдячність лісівникам за багаторічну сумлінну працю. Завдяки наполегливій дружній роботі всієї лісівничої родини примножується зелена краса степової Кіровоградщини й закладається екологічне благополуччя майбутніх поколінь.
Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    _     _    ______   ________ 
/\ ___\ /' \ /' \ /\ ___\ /\_____ \
\ \ \__/ /\_, \ /\_, \ \ \ \__/ \/___//'/'
\ \___``\ \/_/\ \ \/_/\ \ \ \___``\ /' /'
\/\ \L\ \ \ \ \ \ \ \ \/\ \L\ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \ \_\ \ \____/ /\_/
\/___/ \/_/ \/_/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015