LG починає випуск гнучких дисплеїв

Аватар пользователя Гость

Південнокорейська компанія LG Electronics оголосила про початок серійного виробництва гнучких екранів для електронних книг. На відміну від більшості сучасних дисплеїв e-ink, в новинці буде використовуватися не скляна, а пластикова підкладка схожа на «захисну плівку» для екранів стільникових телефонів.
Пластикові екрани будуть гнучкими, більш тонкими і міцними, ніж їх скляні побратими. В LG підкреслюють, що новий дисплей витримав випробування на міцність, повністю зберігши працездатність при падінні з півтораметрової висоти.

Діагональ екрану складе 6 дюймів, а роздільна здатність - 1024 на 768 пікселів. Він буде на третину тонше, ніж скляні екрани e-ink і в два рази легше (14 грамів). LG буде поставляти екрани виробникам електроніки в Китаї. Відвантаження готових «читалок» з гнучкими екранами в Європу стартує на початку квітня.

Старе відео з презентації прототипу:

До речі, держкорпорація «Роснано» розробляє екрани з аналогічними властивостями і збирається відкрити завод з їх виробництва в Зеленограді. В кінці 2013 року.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     _    ______    ___     ___   
/'_ `\ /' \ /\ ___\ /'___`\ /'___`\
/\ \L\ \ /\_, \ \ \ \__/ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\/_> _ <_ \/_/\ \ \ \___``\ \/_/// /__ \/_/// /__
/\ \L\ \ \ \ \ \/\ \L\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \____/ \ \_\ \ \____/ /\______/ /\______/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015