Ландшафтному дизайну - зелену дорогу

Аватар пользователя Официальный источник

Раніше при озелененні різних об’єктів у містах та селищах, при створенні парків та скверів переважно використовували один чи два види дерев та кущів. Подібні типи насаджень є класичними, але виглядають одноманітними та статистичними. Тому в сучасному ландшафтному дизайні  міст та селищ почали використовувати незвичайні та рідкісні види дерев та кущів, які передусім мають різнопланову форму, в зимовий час притягують погляди своїми смарагдовими кольорами, а весною незвичайними квітами.

Кожний господар мріє мати своє затишне житло, яке буде відрізнятись від сусідніх, зеленим дизайном. У кожного із нас індивідуальні уподобання, які втілюються при створенні неперевершених композицій з дерев та чагарників, гармонійно поєднаних та розміщених окремо від інших насаджень на відкритій місцевості.

Нерідко постає питання де придбати декоративний посадковий матеріал? Щоб задовольнити споживчий попит, лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» уже на протязі декількох років займаються вирощуванням найрізноманітнішого посадкового матеріалу такого, як: ялина звичайна та голуба, сосна звичайна та кримська, туя західна та золотиста, ялівець козацький та звичайний, каштан кінський, липа дрібнолиста, дуб червоний, самшит, спірея, форзиція, жасмин. Для цього було збудовано в трьох лісництвах 7 теплиць, які обладнані крапельним поливом. Щорічно в теплицях проводиться живцювання близько 12 тис.шт. декоративних дерев та кущів.

Тому запрошуємо на наше підприємство всіх бажаючих придбати посадковий матеріал, який вас зацікавив. Водночас отримаєте професійну інформацію від спеціалістів щодо  підбору постійного місця зростання  та правильності посадки кожного екземпляра дерев та чагарників.

Щиро бажаємо Вам успіху в новій справі та отримати від неї справжнє задоволення.

 

Інженер лісових культур О.Явтушенко

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ________  __ __    ______  
/'_ `\ /'__`\ /\_____ \ /\ \\ \ /\ ___\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ \/___//'/' \ \ \\ \ \ \ \__/
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ /' /' \ \ \\ \_ \ \___``\
/\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /' \ \__ ,__\ \/\ \L\ \
\ \____/ \ \____/ /\_/ \/_/\_\_/ \ \____/
\/___/ \/___/ \// \/_/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015