Кременчуцькому міжрайонному відділу управління поліції охорони потрібні працівники

Аватар пользователя Официальный источник

У приміщенні Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для Кременчуцького міжрайонного відділу управління поліції охорони в Полтавській області проведено міні-ярмарок вакансій за професіями: «охоронник», «водій цивільної охорони»  та «працівник поліції».

Командир роти, капітан поліції охорони Кременчуцького міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області Віталій Мілінчук та відповідальна за кадрову роботу Яніна Демовська проінформували шукачів роботи про умови працевлаштування на вказані вакансії.

Шукачам роботи презентовано вакантні посади, ознайомлено з перевагами служби в поліції, умовами прийняття на службу,  вимогами до кандидатів на посади, а також ознайомлено із соціальним пакетом, яким забезпечуються працівники, тощо.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання, деякі з них обговорили більш детально питання свого працевлаштування. В. Мілінчук запросив всіх, хто вирішив стати поліцейським, звертатися до міжрайонного відділу управління поліції охорони в Полтавській області, залишив контактні дані.

 

Наталія Скляренко,  провідний фахівець з питань зайнятості.

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __    __ __     ___     ___     ___   
/'_ `\ /\ \\ \ /'___`\ /'___`\ /'___`\
/\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \ /\_\ /\ \
\ \___, \ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/// /__ \/_/// /__
\/__,/\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ // /_\ \ // /_\ \
\ \_\ \/_/\_\_/ /\______/ /\______/ /\______/
\/_/ \/_/ \/_____/ \/_____/ \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015