А красуня зима все засипає і засипає снігом Онуфріївку

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

Щодня буваючи в центрі, бачу як вулиці розчищають від снігу трактори підприємства «Благоустрій Онуфріївки» та фермерських господарств. Деякі громадяни виходять на боротьбу зі снігом з лопатами, але є велика проблема розчищення тротуарів, бо для цього потрібна спеціальна міні техніка, якої в районі немає.

Вирішити цю проблему спробував Онуфріївський «Кулібін» Ігор Ткач. Він перетворив особистий автомобіль «Таврія» на маленький бульдозер. Пристрій технічно дуже простий, але має два положення: робочий та транспортний.

Ефективність роботи можна побачити на фото. Не зважаючи на малу потужність двигуна та скепсис оточуючих, сніг такий снігоочисник прибирає гарно, особливо свіжий. Сфотографувати таку незвичну техніку вдалося біля Онуфріївського Будинку культури де працює Ігор Григорович.

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    ____    _     ___    __ __   
/\ ___\ /'___\ /' \ /'___`\ /\ \\ \
\ \ \__/ /\ \__/ /\_, \ /\_\ /\ \ \ \ \\ \
\ \___``\ \ \ _``\ \/_/\ \ \/_/// /__ \ \ \\ \_
\/\ \L\ \ \ \ \L\ \ \ \ \ // /_\ \ \ \__ ,__\
\ \____/ \ \____/ \ \_\ /\______/ \/_/\_\_/
\/___/ \/___/ \/_/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015