Кожен третій учасник АТО з числа безробітних – працевлаштований

Аватар пользователя Официальный источник

У своїй роботі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО, які звертаються по допомогу в працевлаштуванні, фахівці Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості застосовують активні заходи сприяння зайнятості населення.

«З метою сприяння адаптації демобілізованих військовослужбовців і учасників АТО до умов сучасного ринку праці, використовується широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, інтересів та професійного досвіду зазначеної категорії громадян, – розповіла Наталія Супрун, директор Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. – Це підбір роботи, у тому числі  тимчасової, організація професійного навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації; надання організаційної, правової та фінансової підтримки безробітним, які виявили бажання започаткувати власний бізнес».

Так, у січні-листопаді поточного року, статус безробітного мали 34 особи з числа демобілізованих військовослужбовців і учасників АТО. За сприяння центру зайнятості 10 осіб працевлаштовані, 1 безробітний розпочав підприємницьку діяльність, 30 – отримали профорієнтаційні послуги. Крім того, безробітні брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, адже це сприяє покращенню  матеріального стану, дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, відчувати себе потрібними іншим, активізувати свої прагнення до зміни соціального статусу та пошуку постійної зайнятості.

Для підвищення власної конкурентоздатності на ринку праці, 6 осіб проходили професійне навчання, з них 4  вже мають роботу. Сьогодні вони успішно працюють, зокрема, оператором котельні, рибалкою прибережного лову, трактористом машиністом сільськогосподарського виробництва та ін. Отже за їх переконанням, для чоловіка головне – мати роботу та забезпечувати добробут власної родини.

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

 __ __    ______   ________   __    ______  
/\ \\ \ /\ ___\ /\_____ \ /'_ `\ /\ ___\
\ \ \\ \ \ \ \__/ \/___//'/' /\ \L\ \ \ \ \__/
\ \ \\ \_ \ \___``\ /' /' \/_> _ <_ \ \___``\
\ \__ ,__\ \/\ \L\ \ /' /' /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\/_/\_\_/ \ \____/ /\_/ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/___/ \// \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015