Кожен підпал це злочин проти природи

Аватар пользователя Официальный источник

Із встановленням теплої погоди, розпочинається масове спалювання сухих рослинних залишків.

Через це зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Адміністрація державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» та вся лісова охорона звертається до місцевого населення, до керівників фермерських господарств та відпочиваючих з проханням не підпалювати траву на господарських угіддях,  в лісових масивах, уздовж транспортних доріг та  прилеглих до лісових насаджень.

Пам’ятайте! Підпалювання трави та листя завдає шкоди довкіллю, життю та здоров’ю людей. Дуже часто такі підпали призводять до перекидання вогню на лісові масиви та можуть перейти у великомасштабні лісові пожежі, які неможливо оперативно локалізувати.
Шановна громадо! Не допустити лісові пожежі, захистити ліс від вогню – завдання не тільки лісової охорони, але й всього населення. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить нас від біди, яку приносять пожежі!

Крім того, повідомляємо, що за самовільний підпал загрожує адміністративна відповідальність – штраф від 170 до 1190 грн.

 

Інженер з ОЗЛ  Я.Явтушенко

Похожие материалы

Комментарии

Аватар пользователя Гость

когось вже штрафонули? Хоча сумніваюсь, автодор і бюджетники випалюють те що прибирали, фермера випалювати будуть восени, Онуфріївка вся в диму вже тиждень, сінокоси поки, що ще не бачив чи спалили, а штрафів 0!

Добавить комментарий

  ____    __    __ __     ___     _   
/'___\ /'_ `\ /\ \\ \ /'___`\ /' \
/\ \__/ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\_\ /\ \ /\_, \
\ \ _``\ \/_> _ <_ \ \ \\ \_ \/_/// /__ \/_/\ \
\ \ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ // /_\ \ \ \ \
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\______/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_/ \/_____/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015