«Козацької слави цілюще джерело»

Аватар пользователя Официальный источник

03 червня 2017 року делегація із Онуфріївського району, на чолі з головою Онуфріївської райдержадміністрації Самородченком С.М., взяла участь у святі «Козацької слави цілюще джерело», яке відбулось на Шар-горі у с. Приліпка Козельщинського району Полтавської області.

Цьогорічне традиційне свято розпочалося по новому з велопробігу на Шар-гору у вишиванках. А далі свято продовжилось козацькою ходою за участю козацьких старшин та козацьких сотень на чолі з отаманом Остряницею, покладанням квітів до пам’ятного знаку, в ім’я пам’яті наших предків, славних і звитяжних козаків, які в усі часи боронили рідний край.

Усіх присутніх вітали почесні гості: генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, заступник директора ТОВ «Біланівський ГЗК» Тютюнник Леонід,  архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, директор центру регіональних досліджень Полтавської області Олександр Білоусько, голова Ради отаманів Полтавського обласного громадського об’єднання «Наддніпрянське вільне козацтво» Гонза Борис, отаман обласної організації кіш ім..М.Міхновського Лещенко Анатолій, отаман громадської організації «Українське вільне козацтво» Коваленко Микола, отаман громадської організації «Українське вільне козацтво» Ворона Віктор.

Голова Козельщанської райдержадміністрації Олександр Перепелиця привітав присутніх зі святом та побажав усім радості і добра, здоров’я козацького, щедрої ниви, злагоди й достатку.

Після привітань відвідувачі заходу переглянули виступ козака Остряниці та зразкового дитячого хореографічного колективу «Квітограй», м. Диканька, театралізоване дійство «Бій козаків з турками», театр ім. М.В. Гоголя та обласна філармонія, м. Полтава, виступ кінного клубу Дібрівського конезаводу – «Танцюючі коні» та зразкового аматорського циркового колективу «Арлекін» с. Піщане Кременчуцького району

Концерт за участю фольклорного, народного, самодіяльного, вокального та аматорського колективів, показ моделей одягу, козацьке караоке «Гей, заспіваймо!», спортивно-розважальна програма «Козацькому роду нема переводу», атракціони, каруселі, ігрові майданчики для малюків, катання на конях, фотозони біля куренів Шар-гори, шашлики, запашна каша, морозиво та інші смаколики від роздрібних точок торгівлі – все це було і весело, і цікаво, і хвилююче.

І на завершення для присутніх заспівали гості свята - кавер-гурт «BRAINS ON HOLIDAYS», м. Горішні Плавні. 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     ___     __     __    ________ 
/'_ `\ /'___`\ /'_ `\ /'__`\ /\_____ \
/\ \L\ \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\_\L\ \ \/___//'/'
\ \___, \ \/_/// /__ \/_> _ <_ \/_/_\_<_ /' /'
\/__,/\ \ // /_\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ /' /'
\ \_\ /\______/ \ \____/ \ \____/ /\_/
\/_/ \/_____/ \/___/ \/___/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015