Конкурс творчості та майстерності

Аватар пользователя Официальный источник

ДП «Онуфріївський лісгосп» щорічно на підтримку ініціативи Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, Товариства лісівників разом з управлінням освіти  райдержадміністрації, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина та ліс».

       Цього року конкурс твору та малюнку відбувся 27 квітня 2017 року на базі Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів в присутності спеціалістів ДП «Онуфріївський лісгосп», представників ЗМІ та представників районного відділу освіти. Головною метою конкурсу було: виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, відтворення світогляду дитини.

  В конкурсі прийняли участь учні навчальних закладів Онуфріївського району. У конкурсі на кращий твір прийняло участь 34 учня, на кращий малюнок –  53 учня.

Цікаво було спостерігати за творінням самих юних учасників конкурсу дитячого малюнку, які своєю безпосередністю підкорили усіх присутніх.

Комісія в складі представників районного відділу освіти та працівників лісгоспу оцінять виставлені на конкурс роботи і визначать переможців конкурсу.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

 

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    ______    _    ________ 
/'__`\ /'_ `\ /\ ___\ /' \ /\_____ \
/\_\L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/ /\_, \ \/___//'/'
\/_/_\_<_ \ \___, \ \ \___``\ \/_/\ \ /' /'
/\ \L\ \ \/__,/\ \ \/\ \L\ \ \ \ \ /' /'
\ \____/ \ \_\ \ \____/ \ \_\ /\_/
\/___/ \/_/ \/___/ \/_/ \//

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015