Конкурс дитячого малюнку та твору за темою "Людина і ліс"!

Аватар пользователя Официальный источник

Конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику. Загальноукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2017» триває. Уже традиційно цю акцію супроводжують конкурси на кращий малюнок і твір на лісову тематику серед школярів.

           На Онуфріївщині захід проходитиме 27 квітня в Онуфріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Участь у конкурсі кращого малюнка можуть брати учні 1-4 класів, а в конкурсі на кращий твір на лісову тематику учні 5-8 класів. Конкурсна комісія в першу чергу враховуватиме розуміння авторами значущості лісів для збереження життя на планеті, вміння авторів показати і написати про це зрозуміло, але при тому зберегти власну індивідуальність.

Переможці отримають грошові призи, всі інші учасники теж отримають символічні подарунки.

 

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Похожие материалы

Добавить комментарий

  _     ___     __     __    ______  
/' \ /'___`\ /'_ `\ /'_ `\ /\ ___\
/\_, \ /\_\ /\ \ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \__/
\/_/\ \ \/_/// /__ \ \___, \ \/_> _ <_ \ \___``\
\ \ \ // /_\ \ \/__,/\ \ /\ \L\ \ \/\ \L\ \
\ \_\ /\______/ \ \_\ \ \____/ \ \____/
\/_/ \/_____/ \/_/ \/___/ \/___/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015