Конференція радіоаматорів міста Кременчука

Аватар пользователя Овчаренко В.П.

У людей є багато різних захоплень, одне з них це радіосправа. Здавалося б навіщо купувати, або самостійно виготовляти апаратуру та підсилювачі, розтягувати антени, коли за допомогою сучасних технологій зв’язку, або інтернет можна вільно спілкуватися з любим абонентом планети. Для того щоб це зрозуміти потрібно любити радіоспорт.

Радіоаматорів об’єднує спільне захоплення, в місті Кременчук створена і працює радіоаматорська спілка, яку очолює Георгій Ігнатов. Працює керівний склад, де кожен займається своєю роботою. Щороку аматори збираються на конференцію під час якої підсумовують роботу проведену за рік та намічають плани на майбутнє. Чергова конференція відбулася в неділю 21 січня. Традиційно в ній приймають участь і радіоаматори сусідньої Кіровоградської області, в основному з Онуфріївського, Світловодського та олександрійського районів.

Перед початком працював радіо ярмарок, на якому можна було продати, або придбати необхідні деталі або устаткування. Конференція розпочалася з виступу голови спілки Георгія Ігнатова. Георгій Сергійович прозвітував про виконану роботу яку було проведено в 2017 році. Делегатами конференції робота спілка була визнана задовільною тому одноголосно вирішили залишити керівний склад спілки без кадрових змін.

Після офіційної частини перейшли до поздоровлень та нагороджень кращих радіоаматорів. Переможцями щорічного змагання «Кубок Дніпра» були два радіоаматори з Онуфріївського району Сергій Ошека і Павло Кириченко, вони отримали нагороди і аплодисменти. Радіоаматор Олександрійського району Анатолій Калашнік отримав грамоту за зайняте друге місце на чемпіонаті України.

Після нагородження перейшли до обговорювання питань порядку денного. Головними питанням було: про недопущення порушень при роботі в ефірі, сплата членський внесків, QSL які підтверджують радіозв’язок,  отримання сертифікатів та посвідчень які підтверджують членство в лігі. Багато радіоаматорів мають невеличкі переносні радіостанції, можна їхати автомобілем, або йти пішки і працювати в ефірі, коли ж до них підходять працівники поліції потрібно пред’явити посвідчення.

Почесним гостем зібрання був радіоаматор з Германії. По закінченню делегати та учасники довго не розходилися, спілкувалися, обмінювалися досвідом. То ж приємної роботи вам в ефірі. 73! (найкращі побажання)

Владислав Овчаренко (UT0VV)     

Похожие материалы

Добавить комментарий

 ______    __     __    __ __     __   
/\ ___\ /'_ `\ /'_ `\ /\ \\ \ /'_ `\
\ \ \__/ /\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \ \\ \ /\ \L\ \
\ \___``\ \/_> _ <_ \ \___, \ \ \ \\ \_ \ \___, \
\/\ \L\ \ /\ \L\ \ \/__,/\ \ \ \__ ,__\ \/__,/\ \
\ \____/ \ \____/ \ \_\ \/_/\_\_/ \ \_\
\/___/ \/___/ \/_/ \/_/ \/_/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015