Кондитерське мистецтво: безробітним Кіровоградщини пропонують опанувати «солодку» професію

Аватар пользователя Официальный источник

Солодке хобі може перерости в професію: навчайтеся на кондитера – у вас є шанс!

Кондитерська справа – це не так легко, як здається на перший погляд. За всією цією красою стоїть щоденна монотонна праця.

 

Кондитер – це та професія, майстри якої створюють свято у вирі буденності, передають барви природи та свою творчу фантазію у смачному солодкому диві. Небагато знайдеться людей, котрі відмовилися б від витворів умілих рук професіонала. Творчість кондитера здатна задовольнити не лише гастрономічні, а й естетичні та культурні смаки сучасної людини.        

Для тих, хто прагне осягнути кондитерське мистецтво «з нуля» Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби, пропонує Вам опанувати цю професію і стати професіоналом своєї справи. Навчання розпочинається 22 лютого та триватиме 6,0 місяців.

У процесі навчання Ви дізнаєтесь усі тонкощі кондитерського мистецтва, включно з дрібницями, які можуть вплинути на якість: від замішування тіста, кремів, конфі і мармеладу, правильного температурного режиму при випічці і зберіганні, до якісної презентації виробів. Крім того, Вас навчать правилам користування обладнанням та інвентарем, і санітарно-гігієнічним нормам при роботі з солодким.

Випускники стають не тільки висококваліфікованими фахівцями з кондитерського мистецтва, а й мають можливість у подальшому відкрити власний солодкий бізнес.  Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за адресою: смт. Онуфріївка, вул. М. Скляра 9 або за телефонами 20525, 20636..

Похожие материалы

Добавить комментарий

  __     __    __ __    ________   ___   
/'_ `\ /'__`\ /\ \\ \ /\_____ \ /'___`\
/\ \L\ \ /\_\L\ \ \ \ \\ \ \/___//'/' /\_\ /\ \
\/_> _ <_ \/_/_\_<_ \ \ \\ \_ /' /' \/_/// /__
/\ \L\ \ /\ \L\ \ \ \__ ,__\ /' /' // /_\ \
\ \____/ \ \____/ \/_/\_\_/ /\_/ /\______/
\/___/ \/___/ \/_/ \// \/_____/

Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Все права на материалы, опубликованные на сайте, охраняются в соответствии с законодательством Украины, в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов газеты "Онуфриевские Вести" разрешается при наличии ссылки. Для интернет-изданий обязательна гиперссылка на http://onufrievka.com.ua, открытая для поисковых систем. Редакция интернет-газеты "Онуфриевские Вести" может не разделять мнений и взглядов автора, высказанных в статье, на форуме, в комментариях и других ресурсах сайта. Точка зрения, представленная в публикации, принадлежит исключительно ее автору. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Copyright © 2011-2015